SuPrBěh Zimní 2019

14. 12. 2019 (2 km, 350 m stoupání, 5+ překážek)

Výběh nejkratší cestou přímo na Svatobor s překážkami. Jen dva kilometry, ale o to výživnější, zvláště pokud do toho půjdete v závodním tempu.

Výsledky

muži

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Vladimír Koubek (s.č. 92) 1975 Jiko Čácha Sušice 11:30:00 11:57:23 00:27:23 00:00:00
2 Jan Mareš (s.č. 101) 1990 Předběžec 09:30:00 09:57:39 00:27:39 00:00:16
3 Vaclav Andel (s.č. 60) 1990 Angelsfamily team 10:58:00 11:27:09 00:29:09 00:01:46
4 Jakub Krejčí (s.č. 17) 2002 Mickey's Runners 10:16:00 10:45:13 00:29:13 00:01:50
5 Jaroslav Nový (s.č. 56) 1996 LionsTeamOCR 10:54:00 11:24:06 00:30:06 00:02:43
6 Miroslav Forst (s.č. 3) 1983 OCR and Trailrun Sušice 10:02:00 10:32:38 00:30:38 00:03:15
7 David Mareš (s.č. 2) 1994 gladiátor 10:00:00 10:31:22 00:31:22 00:03:59
8 Roman Záhrobský (s.č. 100) 1978 11:38:00 12:11:15 00:33:15 00:05:52
9 Jan Behenský (s.č. 8) 1991 Ultimátní krabice 10:06:00 10:39:51 00:33:51 00:06:28
10 Milan Koubek (s.č. 54) 1996 Pilsen Patriots 10:52:00 11:25:53 00:33:53 00:06:30
11 Martin Sádlík (s.č. 22) 1987 Kocourov 10:20:00 10:54:16 00:34:16 00:06:53
12 Tomáš Záhrobský (s.č. 99) 1991 11:38:00 12:14:05 00:36:05 00:08:42
13 Jaroslav Krám (s.č. 37) 1967 10:36:00 11:15:11 00:39:11 00:11:48
14 Matěj Galbavý (s.č. 58) 1993 SRTG České Budějovice 10:56:00 11:35:45 00:39:45 00:12:22
15 Jiří Pokorný (s.č. 53) 1982 10:52:00 11:33:55 00:41:55 00:14:32
16 Zdeněk Červenka (s.č. 23) 1983 10:22:00 11:05:00 00:43:00 00:15:37
17 Tomáš Lavička (s.č. 36) 1989 10:34:00 11:17:51 00:43:51 00:16:28
18 Martin Lavička (s.č. 11) 1981 10:10:00 10:54:10 00:44:10 00:16:47
19 Michal Vinduška (s.č. 48) 1989 10:46:00 11:32:42 00:46:42 00:19:19
20 Josef Mlynařík (s.č. 27) 1966 10:26:00 11:14:10 00:48:10 00:20:47
21 Zdeněk Florián (s.č. 93) 1983 11:32:00 12:21:58 00:49:58 00:22:35
22 Daniel Košinar (s.č. 1) 1988 10:00:00 10:51:01 00:51:01 00:23:38
23 Pavel Ouřada (s.č. 42) 1967 Klatovy 10:40:00 11:31:10 00:51:10 00:23:47
24 Dan Dvořák (s.č. 31) 1991 TUPCI 10:30:00 11:25:23 00:55:23 00:28:00
25 Roman Vaško (s.č. 32) 1987 TUPCI 10:30:00 11:25:23 00:55:23 00:28:00
26 Miloš Brejcha (s.č. 77) 1966 Stg Sušice 11:16:00 12:13:28 00:57:28 00:30:05
27 Tomáš Fiřt (s.č. 66) 1984 Újezďáci 11:04:00 12:05:49 01:01:49 00:34:26
28 Václav Maršálek (s.č. 30) 1995 10:28:00 11:31:47 01:03:47 00:36:24
29 Marek Lukeš (s.č. 9) 1990 Lukešáci 10:08:00 11:14:38 01:06:38 00:39:15

ženy

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Hana Hanzlíková (s.č. 38) 1985 Eaglovice Team 10:36:00 11:08:44 00:32:44 00:00:00
2 Lenka Preslova (s.č. 82) 1986 11:20:00 11:54:16 00:34:16 00:01:32
3 Hana Žohová (s.č. 49) 1979 Eaglovice Team 10:48:00 11:25:06 00:37:06 00:04:22
4 Jana Marková (s.č. 67) 1984 SRTG České Budějovice 11:06:00 11:43:51 00:37:51 00:05:07
5 Dagmar Krámová (s.č. 21) 1996 10:20:00 10:59:35 00:39:35 00:06:51
6 Kateřina Kinská (s.č. 55) 1996 LionsTeamOCR 10:54:00 11:34:15 00:40:15 00:07:31
7 Kristýna Kempfová (s.č. 72) 1992 SRTG České Budějovice 11:10:00 11:51:13 00:41:13 00:08:29
8 Iva Füllsacková (s.č. 13) 1987 10:12:00 10:54:00 00:42:00 00:09:16
9 Tereza Spurná (s.č. 18) 1999 Mickey's Runners 10:16:00 10:58:35 00:42:35 00:09:51
10 Denisa Pokorná (s.č. 52) 1989 10:50:00 11:33:55 00:43:55 00:11:11
11 Jana Mazancová (s.č. 71) 1977 SRTG České Budějovice 11:10:00 11:55:21 00:45:21 00:12:37
12 Zuzana Palková (s.č. 28) 1991 SRTG Rokycany 10:26:00 11:11:29 00:45:29 00:12:45
13 Jana Sedláčková (s.č. 46) 1996 10:44:00 11:32:41 00:48:41 00:15:57
14 Klara Andelova (s.č. 57) 1993 Angelsfamily Team 10:56:00 11:45:43 00:49:43 00:16:59
15 Veronika Kárová (s.č. 94) 1983 11:32:00 12:21:58 00:49:58 00:17:14
16 Radka Ouřadová (s.č. 41) 1980 Atletika Klatovy 10:40:00 11:31:12 00:51:12 00:18:28
17 Julie Kunštová (s.č. 5) 2010 STG Strakonice 10:04:00 10:55:13 00:51:13 00:18:29
18 Ludmila Vávrová (s.č. 69) 1998 11:08:00 11:59:39 00:51:39 00:18:55
19 Nikola Kuběnová (s.č. 40) 1992 10:38:00 11:30:40 00:52:40 00:19:56
20 Jitka Císařová (s.č. 39) 1994 10:38:00 11:30:41 00:52:41 00:19:57
21 Veronika Lednická (s.č. 26) 2000 Mickey’s Runners 10:24:00 11:17:10 00:53:10 00:20:26
22 Petra Bučková (s.č. 61) 1980 10:24:00 11:18:24 00:54:24 00:21:40
23 Lucia Šuhajová (s.č. 24) 1983 OCR and Trailrun Sušice 10:22:00 11:17:29 00:55:29 00:22:45
24 Irena Rovňakova (s.č. 78) 1963 STG Sušice 11:16:00 12:13:28 00:57:28 00:24:44
25 Michaela Buštová (s.č. 47) 1990 10:46:00 11:47:49 01:01:49 00:29:05
26 Diana Uhlíková (s.č. 70) 1997 11:08:00 12:11:27 01:03:27 00:30:43
27 Iveta Sedláčková (s.č. 29) 1999 10:28:00 11:31:46 01:03:46 00:31:02
28 Tereza Suchá (s.č. 45) 1985 10:44:00 11:47:49 01:03:49 00:31:05
29 Marie Pechová (s.č. 63) 1963 Újezďáci 11:02:00 12:05:54 01:03:54 00:31:10
30 Veronika Pechová (s.č. 64) 1984 Újezďáci 11:02:00 12:06:01 01:04:01 00:31:17
31 Denisa Čížková (s.č. 10) 1996 Lukešáci 10:08:00 11:14:35 01:06:35 00:33:51
32 Tereza Tichá (s.č. 19) 1997 Mickey's Runners 10:18:00 11:31:01 01:13:01 00:40:17
33 Hana Svobodová (s.č. 20) 1997 Mickey's Runners 10:18:00 11:31:02 01:13:02 00:40:18