SuPrBěh - Psí 2020 (charitativní)

23. 05. 2020 (6 km nebo 3 km a pár překážek)

Vyhlášení již ve 12:00 (případně počkáme na posledního závodníka) v místě startu/cíle (varianta běh muži/ženy).

! Závod již 23. 5. 2020 ! Opatření: vše online (registrace, platby, změny,...) Charitativní překážkový závod se psy. Veškeré vybrané peníze půjdou spolku Nalezenci Šumaváci z.s..

Výsledky

běh muži

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Ondřej Janeček (s.č. 77) 1990 Triatlon Klub Klatovy 11:08:00 11:39:54 00:31:54 00:00:00
2 Miloš Brejcha (s.č. 5) 1966 Stg Sušice 10:04:00 10:38:35 00:34:35 00:02:41
3 Jan Tlačil (s.č. 61) 1996 Canicross Hluboká 11:00:00 11:49:03 00:49:03 00:17:09
4 Aleš Zemen (s.č. 46) 2000 10:44:00 11:33:19 00:49:19 00:17:25

běh ženy

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Hana Žohová (s.č. 6) 1979 TJ Sokol Maxičky 10:04:00 10:41:13 00:37:13 00:00:00
2 Hana Hanzlikova (s.č. 14) 1985 Eaglovice Team 10:08:00 10:47:32 00:39:32 00:02:19
3 Barbora Vlnařová (s.č. 57) 1988 Aussie gang 10:56:00 11:35:49 00:39:49 00:02:36
4 Lenka Rybáková (s.č. 54) 1976 10:52:00 11:32:56 00:40:56 00:03:43
5 Kristýna Hausdorfová (s.č. 26) 1998 A&K 10:24:00 11:06:14 00:42:14 00:05:01
6 Lucie Kopcová (s.č. 62) 1999 11:00:00 11:42:49 00:42:49 00:05:36
7 Monika Kubičková (s.č. 17) 1992 10:16:00 11:01:52 00:45:52 00:08:39
8 Lucie Machková (s.č. 32) 1982 Rozběháme Česko 10:32:00 11:21:05 00:49:05 00:11:52
9 Martina Oudová (s.č. 45) 2002 10:44:00 11:33:19 00:49:19 00:12:06
10 Barunka Volmutová (s.č. 49) 1992 10:48:00 11:37:27 00:49:27 00:12:14
11 Marcela Janovcova (s.č. 50) 1989 Canicross Domazlice 10:48:00 11:37:34 00:49:34 00:12:21
12 Klára Andělová (s.č. 10) 1993 Angelsfamily 10:08:00 10:58:53 00:50:53 00:13:40
13 Martina Jandová (s.č. 53) 1992 Eaglovice Team 10:52:00 11:42:53 00:50:53 00:13:40
14 Renata Potužníková (s.č. 13) 1974 Eaglovice team 10:08:00 10:59:26 00:51:26 00:14:13
15 Martina Vachoušková (s.č. 38) 1997 10:36:00 11:29:40 00:53:40 00:16:27
16 Kateřina Dodoková (s.č. 41) 1989 Australáci 10:40:00 11:37:36 00:57:36 00:20:23
17 Petra Kindelmannová (s.č. 29) 1996 10:28:00 11:26:55 00:58:55 00:21:42
18 Lenka Vlková (s.č. 30) 1987 10:28:00 11:26:55 00:58:55 00:21:42
19 Petra Benediktová (s.č. 33) 1985 Canicross Plzeň 10:32:00 11:34:36 01:02:36 00:25:23
20 Martina Vlasová (s.č. 37) 1990 Rozběháme Česko 10:36:00 11:40:40 01:04:40 00:27:27
21 Michaela Zalabáková (s.č. 42) 2001 Canicross Plzeň 10:40:00 11:49:06 01:09:06 00:31:53

procházka muži

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Honza Pernický (s.č. 20) 1987 10:16:00 11:00:07 00:44:07 00:00:00

procházka ženy

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Kateřina Votoupalová (s.č. 16) 2008 10:12:00 10:40:47 00:28:47 00:00:00
2 Blanka Marešová (s.č. 15) 1964 10:12:00 10:41:28 00:29:28 00:00:41
3 Lucie Pernická (s.č. 19) 1989 10:16:00 11:00:07 00:44:07 00:15:20
4 Mirka Soldátová (s.č. 3) 1965 Australská smečka 10:00:00 10:44:14 00:44:14 00:15:27
5 Lenka Mazurová (s.č. 72) 1993 MazurkaFlowers 11:08:00 12:02:15 00:54:15 00:25:28
6 Iveta Špererová (s.č. 71) 1993 Atletika Klatovy 11:08:00 12:02:24 00:54:24 00:25:37