SuPrBěh VáNoční

12. 12. 2020 (3x3 km, 3x5+ překážek)

Letos místo Svatoboru na Sedlo a navíc s čelovkami!

Výsledky

muži 1

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Tomáš Majerčák (s.č. 33) 1989 17:26:00 18:34:01 00:21:47 00:00:00
2 David Mareš (s.č. 7) 1994 17:06:00 18:23:38 00:24:31 00:02:44
3 Jindřich Šmíd (s.č. 39) 1987 PSP Klub Koloběhu Plzeň 17:38:00 18:56:43 00:26:39 00:04:52
4 Rostislav Tokar (s.č. 31) 1987 Zvíkovec 17:24:00 19:04:53 00:32:19 00:10:32
5 Turek Pavel (s.č. 32) 1993 Zvikovec 17:24:00 19:04:11 00:32:40 00:10:53
6 Vojtěch Mišák (s.č. 15) 1978 17:14:00 19:08:00 00:37:41 00:15:54
7 František Bursík (s.č. 36) 1985 Adopce má smysl!!! 17:28:00 18:07:49 00:39:49 00:18:02
8 Vaclav Andel (s.č. 2) 1990 Angelsfamily OCR team 17:00:00 18:03:18 00:41:47 00:20:00
9 Daniel Košinár (s.č. 5) 1988 17:04:00 18:05:41 01:01:41 00:39:54

muži 2

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Vaclav Andel (s.č. 2) 1990 Angelsfamily OCR team 17:00:00 18:03:18 00:41:47 00:00:00
2 Tomáš Majerčák (s.č. 33) 1989 17:26:00 18:34:01 00:44:40 00:02:53
3 David Mareš (s.č. 7) 1994 17:06:00 18:23:38 00:51:12 00:09:25
4 Jindřich Šmíd (s.č. 39) 1987 PSP Klub Koloběhu Plzeň 17:38:00 18:56:43 00:53:57 00:12:10
5 Rostislav Tokar (s.č. 31) 1987 Zvíkovec 17:24:00 19:04:53 01:05:23 00:23:36
6 Turek Pavel (s.č. 32) 1993 Zvikovec 17:24:00 19:04:11 01:05:50 00:24:03
7 Vojtěch Mišák (s.č. 15) 1978 17:14:00 19:08:00 01:16:07 00:34:20

muži 3

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Vaclav Andel (s.č. 2) 1990 Angelsfamily OCR team 17:00:00 18:03:18 01:03:18 00:00:00
2 Tomáš Majerčák (s.č. 33) 1989 17:26:00 18:34:01 01:08:01 00:04:43
3 David Mareš (s.č. 7) 1994 17:06:00 18:23:38 01:17:38 00:14:20
4 Jindřich Šmíd (s.č. 39) 1987 PSP Klub Koloběhu Plzeň 17:38:00 18:56:43 01:18:43 00:15:25
5 Turek Pavel (s.č. 32) 1993 Zvikovec 17:24:00 19:04:11 01:40:11 00:36:53
6 Rostislav Tokar (s.č. 31) 1987 Zvíkovec 17:24:00 19:04:53 01:40:53 00:37:35
7 Vojtěch Mišák (s.č. 15) 1978 17:14:00 19:08:00 01:54:00 00:50:42

ženy 1

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Iva Fullsackova (s.č. 13) 1987 Sestry v akci 17:12:00 18:41:55 00:28:44 00:00:00
2 Hana Žohová (s.č. 6) 1979 Eaglovice Team 17:04:00 18:33:54 00:29:29 00:00:45
3 Jana Sedláčková (s.č. 34) 1996 17:26:00 18:55:14 00:31:12 00:02:28
4 Martina Oudová (s.č. 40) 2002 17:30:00 19:11:44 00:31:21 00:02:37
5 Denisa Füllsacková (s.č. 14) 1989 Sestry v akci 17:12:00 17:47:07 00:35:07 00:06:23
6 Petra Hnátková (s.č. 16) 1976 17:14:00 19:08:27 00:37:51 00:09:07
7 Lucie Machková (s.č. 35) 1982 Adopce má smysl!!! 17:28:00 19:21:46 00:38:56 00:10:12
8 Jana Karásková (s.č. 27) 1985 Běžecká (J)elita 17:22:00 19:17:59 00:44:09 00:15:25
9 Efi Divišová (s.č. 28) 1988 Běžecká (J)elita 17:22:00 18:47:21 00:44:33 00:15:49
10 Tereza Otcová (s.č. 21) 2002 STG Rokycany 17:18:00 18:51:21 00:44:54 00:16:10
11 Zuzana Palková (s.č. 20) 1991 STG Rokycany 17:18:00 18:51:28 00:46:05 00:17:21
12 Hana Žohová (s.č. 6) 1979 Eaglovice Team 17:04:00 18:33:54 01:00:24 00:31:40

ženy 2

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Iva Fullsackova (s.č. 13) 1987 Sestry v akci 17:12:00 18:41:55 00:58:15 00:00:00
2 Jana Sedláčková (s.č. 34) 1996 17:26:00 18:55:14 00:59:45 00:01:30
3 Martina Oudová (s.č. 40) 2002 17:30:00 19:11:44 01:06:20 00:08:05
4 Petra Hnátková (s.č. 16) 1976 17:14:00 19:08:27 01:16:23 00:18:08
5 Lucie Machková (s.č. 35) 1982 Adopce má smysl!!! 17:28:00 19:21:46 01:16:29 00:18:14
6 Jana Karásková (s.č. 27) 1985 Běžecká (J)elita 17:22:00 19:17:59 01:24:24 00:26:09
7 Efi Divišová (s.č. 28) 1988 Běžecká (J)elita 17:22:00 18:47:21 01:25:21 00:27:06
8 Tereza Otcová (s.č. 21) 2002 STG Rokycany 17:18:00 18:51:21 01:33:21 00:35:06
9 Zuzana Palková (s.č. 20) 1991 STG Rokycany 17:18:00 18:51:28 01:33:28 00:35:13

ženy 3

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Jana Sedláčková (s.č. 34) 1996 17:26:00 18:55:14 01:29:14 00:00:00
2 Hana Žohová (s.č. 6) 1979 Eaglovice Team 17:04:00 18:33:54 01:29:54 00:00:40
3 Iva Fullsackova (s.č. 13) 1987 Sestry v akci 17:12:00 18:41:55 01:29:55 00:00:41
4 Martina Oudová (s.č. 40) 2002 17:30:00 19:11:44 01:41:44 00:12:30
5 Lucie Machková (s.č. 35) 1982 Adopce má smysl!!! 17:28:00 19:21:46 01:53:46 00:24:32
6 Petra Hnátková (s.č. 16) 1976 17:14:00 19:08:27 01:54:27 00:25:13
7 Jana Karásková (s.č. 27) 1985 Běžecká (J)elita 17:22:00 19:17:59 01:55:59 00:26:45

organizátoři muži 1

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Miloš Brejcha (s.č. 56) 1966 OCRT Sušice 17:49:00 18:56:00 00:20:00 00:00:00
2 Jan Mareš (s.č. 1) 1990 OCRT Sušice 17:59:00 19:07:47 00:22:39 00:02:39
3 Jiří Nechutný (s.č. 60) 1992 OCRT Sušice 16:45:00 18:03:00 00:24:01 00:04:01
4 Václav Plánička (s.č. 59) 1991 OCRT Sušice 16:50:00 17:15:32 00:25:32 00:05:32
5 Dominik Brejcha (s.č. 58) 1994 OCRT Sušice 17:03:00 17:32:00 00:29:00 00:09:00
6 Zdeněk Švec (s.č. 57) 1996 OCRT Sušice 18:36:00 19:22:20 00:46:20 00:26:20

organizátoři muži 2

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Miloš Brejcha (s.č. 56) 1966 OCRT Sušice 17:49:00 18:56:00 00:43:00 00:00:00
2 Jan Mareš (s.č. 1) 1990 OCRT Sušice 17:59:00 19:07:47 00:45:54 00:02:54
3 Jiří Nechutný (s.č. 60) 1992 OCRT Sušice 16:45:00 18:03:00 00:50:18 00:07:18

organizátoři muži 3

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Miloš Brejcha (s.č. 56) 1966 OCRT Sušice 17:49:00 18:56:00 01:07:00 00:00:00
2 Jan Mareš (s.č. 1) 1990 OCRT Sušice 17:59:00 19:07:47 01:08:47 00:01:47
3 Jiří Nechutný (s.č. 60) 1992 OCRT Sušice 16:45:00 18:03:00 01:18:00 00:11:00

organizátoři ženy 1

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta

organizátoři ženy 2

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta

organizátoři ženy 3

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta