SuPrBěh Koupačka 2021

18. 07. 2021 (5(+5) km, 15(+15)+ překážek)

Krátký závod na 5 km především pro začátečníky, ale s možností druhého 5 km kola s těžšími překážkami. Málo kopců, zato spousta vody.

Výsledky

muži drsňák

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Lukáš Drábek (s.č. 47) 1995 Fénix Plzeň 12:46:00 13:38:37 00:52:37 00:00:00
2 Venca Lorenc (s.č. 58) 1990 Fitness Luby 12:56:00 13:50:45 00:54:45 00:02:08
3 Pavel Krejčí (s.č. 80) 1983 Sunny Gang Plzeň 13:18:00 14:13:19 00:55:19 00:02:42
4 Jan Sedlák (s.č. 23) 1995 12:22:00 13:18:57 00:56:57 00:04:20
5 Ladislav Čaba (s.č. 22) 1982 12:20:00 13:18:57 00:58:57 00:06:20
6 Tomáš Kraus (s.č. 69) 1984 Sunny Gang Plzeň 13:08:00 14:10:09 01:02:09 00:09:32
7 Karel Petr (s.č. 16) 1990 12:14:00 12:47:00 01:04:57 00:12:20
8 Aleš Pražák (s.č. 81) 1980 Fénix Plzeň 13:20:00 14:35:10 01:15:10 00:22:33
9 Ondra Pilík (s.č. 95) 1980 Ready2win 13:34:00 14:51:51 01:17:51 00:25:14
10 David Mareš (s.č. 30) 1994 12:28:00 13:46:11 01:18:11 00:25:34
11 Ondřej Světlík (s.č. 5) 1993 SRTG Lišov 12:04:00 14:02:36 01:58:36 01:05:59

muži standard

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Venca Lorenc (s.č. 58) 1990 Fitness Luby 12:56:00 13:50:45 00:25:50 00:00:00
2 Vaclav Andel (s.č. 1) 1990 Angelsfamily OCR team 12:01:00 12:26:56 00:25:56 00:00:06
3 Lukáš Drábek (s.č. 47) 1995 Fénix Plzeň 12:46:00 13:38:37 00:26:11 00:00:21
4 Pavel Krejčí (s.č. 80) 1983 Sunny Gang Plzeň 13:18:00 14:13:19 00:28:03 00:02:13
5 Jan Sedlák (s.č. 23) 1995 12:22:00 13:18:57 00:28:20 00:02:30
6 Tomáš Kraus (s.č. 69) 1984 Sunny Gang Plzeň 13:08:00 14:10:09 00:28:32 00:02:42
7 Jan Fryček (s.č. 68) 1989 Sunny Gang Plzeň 13:06:00 13:34:51 00:28:51 00:03:01
8 Ladislav Čaba (s.č. 22) 1982 12:20:00 13:18:57 00:29:39 00:03:49
9 Jakub Krejčí (s.č. 51) 2002 Mickey's Runners 12:50:00 13:20:32 00:30:32 00:04:42
10 Petr Krulec (s.č. 109) 1999 OFFPARK 13:48:00 14:19:08 00:31:08 00:05:18
11 Josef Kudlič (s.č. 67) 1989 Sunny Gang Plzeň 13:06:00 13:37:20 00:31:20 00:05:30
12 Josef Kůstka (s.č. 24) 1973 12:42:00 13:13:40 00:31:40 00:05:50
13 Peter Medveď (s.č. 45) 1991 12:44:00 13:16:49 00:32:49 00:06:59
14 Aleš Zemen (s.č. 26) 2000 12:24:00 12:56:54 00:32:54 00:07:04
15 Karel Petr (s.č. 16) 1990 12:14:00 12:47:00 00:33:00 00:07:10
16 Miroslav Benda (s.č. 11) 1962 Domažlice 12:10:00 12:43:55 00:33:55 00:08:05
17 Tomáš Dvořák (s.č. 70) 1995 Sunny Gang Plzeň 13:08:00 13:42:14 00:34:14 00:08:24
18 Jakub Stoklasa (s.č. 28) 1992 12:26:00 13:00:36 00:34:36 00:08:46
19 Matyáš Moller (s.č. 25) 2003 12:24:00 12:58:37 00:34:37 00:08:47
20 Daniel Havel (s.č. 44) 2000 Sušice>Nepomuk 12:42:00 13:17:00 00:35:00 00:09:10
21 Rudolf Fryček (s.č. 2) 1978 Pivovar Spojovna 12:00:00 12:35:11 00:35:11 00:09:21
22 Aleš Pražák (s.č. 81) 1980 Fénix Plzeň 13:20:00 14:35:10 00:35:14 00:09:24
23 Matěj Kapr (s.č. 21) 1996 12:20:00 12:55:29 00:35:29 00:09:39
24 Ondra Pilík (s.č. 95) 1980 Ready2win 13:34:00 14:51:51 00:35:50 00:10:00
25 Tomáš Vlasák (s.č. 14) 1999 Hasiči Předslav 12:12:00 12:48:06 00:36:06 00:10:16
26 Tomáš Dvořák (s.č. 98) 1978 OCR TEAM KLADNO 13:36:00 14:12:08 00:36:08 00:10:18
27 Ondřej Kubát (s.č. 17) 1988 STG Praha 12:16:00 12:52:46 00:36:46 00:10:56
28 Jan Králíček (s.č. 71) 1978 13:10:00 13:46:55 00:36:55 00:11:05
29 Karel Brejcha (s.č. 40) 1964 Sušice 12:38:00 13:15:06 00:37:06 00:11:16
30 Boris Kimak (s.č. 72) 1995 Klub Bežcov Stropkov 13:10:00 13:47:41 00:37:41 00:11:51
31 David Mareš (s.č. 30) 1994 12:28:00 13:46:11 00:37:55 00:12:05
32 Luboš Marek (s.č. 34) 1984 Plzeň 12:32:00 13:09:59 00:37:59 00:12:09
33 Jan Skála (s.č. 19) 1997 Dámičky z Prahy 12:18:00 12:57:02 00:39:02 00:13:12
34 Filip Souček (s.č. 94) 2005 Team Mystic 13:32:00 14:11:26 00:39:26 00:13:36
35 Martin Rameš (s.č. 91) 1975 STG Brno 13:30:00 14:09:33 00:39:33 00:13:43
36 Jarča Šafařík (s.č. 112) 2000 Šílenci v běhu 13:50:00 14:30:30 00:40:30 00:14:40
37 Václav Beneš (s.č. 87) 1983 13:14:00 13:54:31 00:40:31 00:14:41
38 Michal Chocholatý (s.č. 27) 1986 12:26:00 13:07:20 00:41:20 00:15:30
39 Filip Jůda (s.č. 92) 2003 Fénix Plzeň 13:30:00 14:11:28 00:41:28 00:15:38
40 Kamil Štrobl (s.č. 100) 1977 13:38:00 14:20:11 00:42:11 00:16:21
41 Tomáš Novák (s.č. 61) 1988 STG Tábor 13:00:00 13:44:12 00:44:12 00:18:22
42 Štěpán Špatenka (s.č. 56) 1978 Pivovar Spojovna 12:54:00 13:38:36 00:44:36 00:18:46
43 Michal Petrášek (s.č. 15) 1989 SRTG Lišov 12:14:00 12:58:49 00:44:49 00:18:59
44 Štěpán Anděl (s.č. 52) 1994 12:50:00 13:37:42 00:47:42 00:21:52
45 Petr Chvojka (s.č. 7) 1979 Pivovar Spojovna 12:06:00 12:53:53 00:47:53 00:22:03
46 Matěj Krňák (s.č. 93) 2006 Team Mystic 13:32:00 14:19:55 00:47:55 00:22:05
47 Štěpán Forejt (s.č. 83) 1997 13:22:00 14:11:03 00:49:03 00:23:13
48 David Jakubec (s.č. 13) 1985 Hasiči Předslav 12:12:00 13:01:09 00:49:09 00:23:19
49 Roman Záhrobský (s.č. 31) 1978 Hrobáci 12:30:00 13:19:15 00:49:15 00:23:25
50 Roman Kouřil (s.č. 32) 1987 12:30:00 13:20:00 00:50:00 00:24:10
51 Vaclav Škola (s.č. 107) 1979 Lutic 13:46:00 14:39:40 00:53:40 00:27:50
52 Ondřej Světlík (s.č. 5) 1993 SRTG Lišov 12:04:00 14:02:36 00:54:14 00:28:24
53 Adam Havlín (s.č. 99) 1974 TO Platfus 13:38:00 14:33:54 00:55:54 00:30:04
54 Josef Mlynařík (s.č. 66) 1966 Nezdice 13:04:00 14:02:50 00:58:50 00:33:00
55 Jan Kunšta (s.č. 59) 2008 Rozběháme Strakonice 12:58:00 14:06:47 01:08:47 00:42:57
56 Lecheng Zhang (s.č. 97) 1995 Salamander 13:36:00 14:53:52 01:17:52 00:52:02
57 Jan Lipavsky (s.č. 63) 1975 Rozběháme Strakonice 13:02:00 14:31:55 01:29:55 01:04:05

ženy drsňák

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Alena Harantová (s.č. 6) 1995 SRTG Lišov 12:04:00 14:02:36 01:58:36 00:00:00

ženy standard

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Klára Sušánková (s.č. 85) 1997 Ready2win 13:24:00 13:57:36 00:33:36 00:00:00
2 Petra Čubanová (s.č. 39) 1982 Čubíci 12:38:00 13:15:16 00:37:16 00:03:40
3 Michala Králíčková (s.č. 54) 1981 Novoveský Tatra club 12:52:00 13:29:33 00:37:33 00:03:57
4 Veronika Heberleinová (s.č. 108) 1999 SRTG Sušice 13:46:00 14:24:22 00:38:22 00:04:46
5 Martina Oudová (s.č. 46) 2002 12:44:00 13:23:02 00:39:02 00:05:26
6 Kateřina Kinská (s.č. 73) 1996 Mrakomorky 13:12:00 13:51:14 00:39:14 00:05:38
7 Eliška Braumová (s.č. 49) 2001 12:48:00 13:27:26 00:39:26 00:05:50
8 Eva Kudrnovská (s.č. 104) 1986 Matky team 13:42:00 14:21:34 00:39:34 00:05:58
9 Petra Šizlingová (s.č. 48) 2000 BKV Holýšov 12:46:00 13:26:21 00:40:21 00:06:45
10 Anetka Uxová (s.č. 111) 2000 Šílenci v běhu 13:50:00 14:30:52 00:40:52 00:07:16
11 Marta Zacpalová (s.č. 41) 1985 12:40:00 13:20:54 00:40:54 00:07:18
12 Petra Bučková (s.č. 75) 1980 Eaglovice team 13:14:00 13:55:43 00:41:43 00:08:07
13 Hana Skálová (s.č. 9) 1995 Dámičky z Prahy 12:08:00 12:49:57 00:41:57 00:08:21
14 Lucie Machková (s.č. 29) 1982 Adopce má smysl!!! 12:28:00 13:10:10 00:42:10 00:08:34
15 Markéta Kysilková (s.č. 35) 1990 12:34:00 13:16:14 00:42:14 00:08:38
16 Lucie Ledvinová (s.č. 65) 1985 Sunny Gang Plzeň 13:04:00 13:47:02 00:43:02 00:09:26
17 Tereza Marešová (s.č. 33) 1988 12:32:00 13:15:36 00:43:36 00:10:00
18 Jana Krucká (s.č. 20) 1990 12:18:00 13:01:50 00:43:50 00:10:14
19 Magda Vodrážková (s.č. 89) 1994 STG České Budějovice 13:28:00 14:12:58 00:44:58 00:11:22
20 Petra Veselá (s.č. 78) 1983 13:16:00 14:01:21 00:45:21 00:11:45
21 Kristýna Mizerová (s.č. 38) 1997 Mickey's Runners 12:36:00 13:22:30 00:46:30 00:12:54
22 Tereza Spurná (s.č. 74) 1999 Mickey's Runners 13:12:00 13:58:51 00:46:51 00:13:15
23 Nikola Michálková (s.č. 50) 2000 12:48:00 13:34:59 00:46:59 00:13:23
24 Ivana Špinková (s.č. 53) 1986 12:52:00 13:39:50 00:47:50 00:14:14
25 Kristyna Valečková (s.č. 55) 1988 12:54:00 13:42:08 00:48:08 00:14:32
26 Petra Sedláková (s.č. 36) 1993 12:34:00 13:23:04 00:49:04 00:15:28
27 Katka Záhrobská (s.č. 110) 2008 13:00:00 13:49:12 00:49:12 00:15:36
28 Adéla Perníková (s.č. 103) 1989 Matky team 13:42:00 14:31:12 00:49:12 00:15:36
29 Alena Harantová (s.č. 6) 1995 SRTG Lišov 12:04:00 14:02:36 00:49:38 00:16:02
30 Zuzana Mautnerová (s.č. 82) 2000 Biologové 13:20:00 14:14:36 00:54:36 00:21:00
31 Lucie Forejtová (s.č. 84) 1975 Biologové 13:22:00 14:18:28 00:56:28 00:22:52
32 Zuzana Palková (s.č. 79) 1991 STG Rokycany 13:18:00 14:16:56 00:58:56 00:25:20
33 Kateřina Maxová (s.č. 96) 1974 Salamander 13:34:00 14:33:42 00:59:42 00:26:06
34 Michaela Lipavska (s.č. 64) 2002 Rozbehame Strakonice 13:02:00 14:02:01 01:00:01 00:26:25
35 Michaela Turková (s.č. 102) 1989 13:40:00 14:43:45 01:03:45 00:30:09
36 Zaneta Brejchová (s.č. 101) 1991 13:40:00 14:44:05 01:04:05 00:30:29
37 Tereza Tichá (s.č. 37) 1997 Mickey's Runners 12:36:00 13:40:25 01:04:25 00:30:49
38 Silva Mlynaříková (s.č. 57) 1972 Nezdice 12:56:00 14:02:51 01:06:51 00:33:15
39 Julie Kunštová (s.č. 60) 2010 Rozběháme Strakonice 12:58:00 14:05:30 01:07:30 00:33:54