SuPrBěh Dětský 2021

18. 07. 2021 (100 m - 4 km podle věku)

Závod pro děti od 0 let, kde je délka závodu i náročnost překážek upravena podle věkové kategorie.

Výsledky

0-2 roky

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Michal Chocholatý (s.č. 1009) 2019 09:38:00 09:39:22 00:01:22 00:00:00
2 Karolínka Hlavová (s.č. 1015) 2020 09:44:00 09:45:23 00:01:23 00:00:01
3 Šimon Horáček (s.č. 1005) 2019 09:34:00 09:36:11 00:02:11 00:00:49
4 Karolína Marešová (s.č. 1013) 2019 OCRT Sušice 09:42:00 09:44:21 00:02:21 00:00:59

12-15 let

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Julie Kunštová (s.č. 201) 2010 Rozběháme Strakonice 12:16:00 12:35:27 00:19:27 00:00:00
2 Antonín Štrobl (s.č. 225) 2009 12:36:00 13:00:52 00:24:52 00:05:25
3 Jakub Maly (s.č. 212) 2009 Rozběháme Strakonice 12:40:00 13:10:39 00:30:39 00:11:12
4 Žaneta Veselá (s.č. 208) 2009 12:32:00 13:04:42 00:32:42 00:13:15
5 Vaclav Šindelář (s.č. 202) 2009 12:32:00 13:05:55 00:33:55 00:14:28
6 Tereza Záhrobská (s.č. 203) 2008 Hrobáci 12:30:00 13:07:41 00:37:41 00:18:14

3-4 roky

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Natálie Chocholatá (s.č. 817) 2016 10:11:00 10:15:00 00:04:00 00:00:00
2 Ema Kroupová (s.č. 808) 2016 10:02:00 10:06:16 00:04:16 00:00:16
3 Tereza Špatenková (s.č. 814) 2017 Pivovar Spojovna 10:08:00 10:12:34 00:04:34 00:00:34
4 Emmička Andělová (s.č. 818) 2017 Angelsfamily OCR team 10:12:00 10:16:37 00:04:37 00:00:37
5 Rozára Jeřábková (s.č. 802) 2017 Offpark 09:56:00 10:01:29 00:05:29 00:01:29
6 Rozára Jeřábková (s.č. 802) 2017 Offpark 09:56:00 10:01:29 00:05:29 00:01:29
7 Nela Ročejdlová (s.č. 815) 2016 10:09:00 10:14:47 00:05:47 00:01:47
8 Jonáš Mareš (s.č. 805) 2018 09:59:00 10:05:14 00:06:14 00:02:14
9 Petr Muchna (s.č. 803) 2018 Muchy 09:57:00 10:03:15 00:06:15 00:02:15
10 Petr Muchna (s.č. 803) 2018 Muchy 09:57:00 10:03:15 00:06:15 00:02:15
11 Klára Marešová (s.č. 806) 2017 OCRT Sušice 10:00:00 10:06:20 00:06:20 00:02:20
12 Mia Míčová (s.č. 820) 2016 10:14:00 10:20:25 00:06:25 00:02:25
13 Sofie Kubešová (s.č. 807) 2019 10:01:00 10:07:33 00:06:33 00:02:33
14 Karolína Ježková (s.č. 801) 2017 10:06:00 10:12:48 00:06:48 00:02:48
15 Nina Hnětkovská (s.č. 811) 2017 10:05:00 10:12:47 00:07:47 00:03:47
16 Terezie Machková (s.č. 819) 2017 Adopce má smysl!!! 10:13:00 10:22:00 00:09:00 00:05:00

5-7 let

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Adam Čaba (s.č. 606) 2014 10:35:00 10:39:31 00:04:31 00:00:00
2 Jonáš Chvojka (s.č. 613) 2013 Pivovar Spojovna 10:27:00 10:31:37 00:04:37 00:00:06
3 Martin Špatenka (s.č. 612) 2013 Pivovar Spojovna 10:26:00 10:31:03 00:05:03 00:00:32
4 Nikolas Štich (s.č. 618) 2016 10:32:00 10:37:30 00:05:30 00:00:59
5 Matěj Jeřábek (s.č. 602) 2015 Offpark 10:16:00 10:21:37 00:05:37 00:01:06
6 Adam Mareš (s.č. 601) 2015 10:15:00 10:20:41 00:05:41 00:01:10
7 Gabriela Špedlová (s.č. 604) 2014 10:18:00 10:23:42 00:05:42 00:01:11
8 Anna Králíčková (s.č. 607) 2014 10:21:00 10:26:43 00:05:43 00:01:12
9 Nikola Fryčková (s.č. 615) 2015 Pivovar Spojovna 10:29:00 10:34:45 00:05:45 00:01:14
10 Štěpán Hugo Chvojka (s.č. 614) 2015 Pivovar Spojovna 10:28:00 10:33:55 00:05:55 00:01:24
11 Prokop Havlín (s.č. 617) 2014 Volšovský gepardi 10:31:00 10:37:04 00:06:04 00:01:33
12 Zoe Hartmanová (s.č. 616) 2015 10:30:00 10:36:11 00:06:11 00:01:40
13 Petr Červenka (s.č. 605) 2015 10:19:00 10:25:12 00:06:12 00:01:41
14 Ema Horáčková (s.č. 603) 2015 10:17:00 10:23:16 00:06:16 00:01:45
15 Kryštof Vítovec (s.č. 619) 2015 Volšovský gepardi 10:33:00 10:39:32 00:06:32 00:02:01
16 Denis Benedikt (s.č. 611) 2015 10:25:00 10:31:40 00:06:40 00:02:09
17 Agáta Veličková (s.č. 620) 2015 10:34:00 10:40:41 00:06:41 00:02:10
18 Klotylda Zíková (s.č. 609) 2016 10:23:00 10:29:47 00:06:47 00:02:16
19 Nela Muchnová (s.č. 625) 2016 Muchy 10:36:00 10:42:56 00:06:56 00:02:25
20 Matylda Zíková (s.č. 608) 2015 10:22:00 10:29:06 00:07:06 00:02:35
21 Vašík Lorenc (s.č. 610) 2015 Fitness Luby 10:24:00 10:31:15 00:07:15 00:02:44

8-11 let

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Daniel Kříž (s.č. 306) 2011 12:22:00 12:34:06 00:12:06 00:00:00
2 Jan Králíček (s.č. 305) 2011 12:18:00 12:36:05 00:18:05 00:05:59
3 Mikulaš Červený (s.č. 304) 2009 TJ Sušice 12:14:00 12:32:50 00:18:50 00:06:44
4 Adéla Fryčková (s.č. 316) 2012 Pivovar Spojovna 13:02:00 13:22:30 00:20:30 00:08:24
5 Šimon Chvojka (s.č. 317) 2011 Pivovar Spojovna 13:02:00 13:22:30 00:20:30 00:08:24
6 Ondra Špatenka (s.č. 318) 2011 Pivovar Spojovna 12:58:00 13:18:35 00:20:35 00:08:29
7 Jiří Hodl (s.č. 324) 2011 12:34:00 12:56:24 00:22:24 00:10:18
8 Klára Tichá (s.č. 322) 2010 Adopce má smysl!!! 13:28:00 13:52:06 00:24:06 00:12:00
9 Tereza Čubanová (s.č. 325) 2012 Čubíci 12:38:00 13:03:06 00:25:06 00:13:00
10 Eliška Králíková (s.č. 307) 2011 12:30:00 12:56:00 00:26:00 00:13:54
11 Barbora KOVÁŘOVÁ (s.č. 308) 2013 12:40:00 13:11:08 00:31:08 00:19:02
12 Jindřich Machek (s.č. 323) 2013 Adopce má smysl!!! 13:28:00 14:02:07 00:34:07 00:22:01
13 Valentína Hlavová (s.č. 309) 2013 12:40:00 13:18:16 00:38:16 00:26:10
14 Maruška Šindelářová (s.č. 301) 2013 12:32:00 13:11:14 00:39:14 00:27:08