SuPrBěh Koupačka 2019

04. 08. 2019 (3-5 km, 10+ překážek)

Krátký závod především pro začátečníky (i ohledně náročnosti překážek a trestů za nesplnění). Málo kopců, zato spousta vody.

Výsledky

muži

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Václav Anděl (s.č. 95) 1990 Angelsfamily / RH racing Team 11:34:00 12:01:49 00:27:49 00:00:00
2 Petr Krulec (s.č. 75) 1999 11:14:00 11:42:24 00:28:24 00:00:35
3 František Kaftan (s.č. 107) 1978 Zuzz 11:46:00 12:15:21 00:29:21 00:01:32
4 Josef Procházka (s.č. 52) 1988 Pomalonožky 10:51:00 11:21:00 00:30:00 00:02:11
5 Tomáš Hnetila (s.č. 100) 1976 11:39:00 12:09:25 00:30:25 00:02:36
6 Daniel Brejcha (s.č. 80) 2002 Náhodní kolemjdoucí 11:19:00 11:49:32 00:30:32 00:02:43
7 jakub krejčí (s.č. 63) 2002 MICKEYS RUNNERS 11:02:00 11:33:31 00:31:31 00:03:42
8 Jan Behenský (s.č. 47) 1991 RUN magazine team 10:46:00 11:17:33 00:31:33 00:03:44
9 František Tichý (s.č. 103) 1976 11:42:00 12:13:36 00:31:36 00:03:47
10 Dan Keila (s.č. 2) 19993 Náhodný kolemjdoucí 10:01:00 10:33:13 00:32:13 00:04:24
11 Josef Dvořák (s.č. 4) 1992 Náhodný kolemjdoucí 10:03:00 10:35:47 00:32:47 00:04:58
12 Pavel Zbuzek (s.č. 37) 2002 veteráni 10:36:00 11:08:54 00:32:54 00:05:05
13 Vladimír Tlustý (s.č. 11) 1987 10:10:00 10:43:25 00:33:25 00:05:36
14 Michal Nový (s.č. 82) 1990 11:21:00 11:55:04 00:34:04 00:06:15
15 Martin Sádlík (s.č. 105) 1987 11:44:00 12:18:17 00:34:17 00:06:28
16 Rudy Frycek (s.č. 104) 1978 Spojovna 11:43:00 12:17:22 00:34:22 00:06:33
17 Jiří Skokánek (s.č. 18) 1987 Běhny 10:17:00 10:51:32 00:34:32 00:06:43
18 Jan Tomas (s.č. 70) 2001 Pardálové 11:09:00 11:44:31 00:35:31 00:07:42
19 Karel Brejcha (s.č. 79) 1964 Náhodní kolemjdoucí 11:18:00 11:54:32 00:36:32 00:08:43
20 Michal Záhrobský (s.č. 81) 2005 Hrobak Family Team 11:20:00 11:57:09 00:37:09 00:09:20
21 Pavel Vokřál (s.č. 106) 1986 STG Trutnov 11:45:00 12:22:09 00:37:09 00:09:20
22 Tomáš Burďáček (s.č. 45) 2000 Judoclub sušice 10:44:00 11:21:41 00:37:41 00:09:52
23 Pavel Bitter (s.č. 97) 1981 #GLADIATORRACETEAM 11:36:00 12:14:03 00:38:03 00:10:14
24 Dominik Pavlík (s.č. 7) 2004 TJ SOKOL BEZDĚKOV 10:06:00 10:45:10 00:39:10 00:11:21
25 Petr Malinka (s.č. 74) 1985 11:13:00 11:53:17 00:40:17 00:12:28
26 Štěpán Špatenka (s.č. 93) 1978 Spojovna 11:32:00 12:13:10 00:41:10 00:13:21
27 Šimon Procházka (s.č. 51) 2003 10:50:00 11:32:13 00:42:13 00:14:24
28 Patrik Beneš (s.č. 102) 1993 11:41:00 12:23:57 00:42:57 00:15:08
29 Jan Bruzl (s.č. 89) 1989 11:28:00 12:12:30 00:44:30 00:16:41
30 Tomáš Kohout (s.č. 29) 1987 šavlozubí tygři 10:29:00 11:14:43 00:45:43 00:17:54
31 Dominik Bošanský (s.č. 101) 1993 11:40:00 12:26:20 00:46:20 00:18:31
32 Roman Vaško (s.č. 90) 1987 TUPCI 11:29:00 12:16:44 00:47:44 00:19:55
33 Dan Dvořák (s.č. 91) 1991 TUPCI 11:29:00 12:16:44 00:47:44 00:19:55
34 Stanislav Kobrle (s.č. 26) 1986 Šavlozubí tygři 10:24:00 11:13:09 00:49:09 00:21:20
35 Martin Mostl (s.č. 69) 2001 Pardálové 11:08:00 11:57:13 00:49:13 00:21:24
36 Roman Vacek (s.č. 28) 1986 Šavlozubí tygři 10:26:00 11:17:05 00:51:05 00:23:16
37 Libor Maly (s.č. 67) 1972 11:06:00 11:57:09 00:51:09 00:23:20
38 Daniel Košinar (s.č. 15) 1988 10:14:00 11:05:30 00:51:30 00:23:41
39 Daniel Novák (s.č. 25) 1991 Šavlozubí tygři 10:23:00 11:16:38 00:53:38 00:25:49
40 Roman Ulman (s.č. 40) 1991 10:39:00 11:32:50 00:53:50 00:26:01
41 Josef Melka (s.č. 33) 2000 10:33:00 11:27:03 00:54:03 00:26:14
42 Marek Springle (s.č. 3) 1991 10:02:00 10:56:18 00:54:18 00:26:29
43 Marek Lukeš (s.č. 62) 1990 MICKEYS RUNNERS 11:00:00 11:57:05 00:57:05 00:29:16
44 Pavel Vokřál (s.č. 32) 1986 SRTG Trutnov 10:31:00 11:35:39 01:04:39 00:36:50
45 Roman Zahradník (s.č. 109) 1964 11:48:00 12:55:08 01:07:08 00:39:19
46 Jan Kunšta (s.č. 55) 1984 STG Strakonice 10:54:00 12:01:40 01:07:40 00:39:51
47 Jan Kunšta (s.č. 56) 2008 STG Strakonice 10:54:00 12:01:40 01:07:40 00:39:51

ženy

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Hana Hanzlíková (s.č. 12) 1985 Eaglovice Team 10:11:00 10:40:14 00:29:14 00:00:00
2 Miroslava Vocetková (s.č. 92) 1993 11:31:00 12:00:45 00:29:45 00:00:31
3 Líla Turanga (s.č. 94) 1990 11:33:00 12:07:58 00:34:58 00:05:44
4 Zuzana Klásková (s.č. 8) 1992 Forrest gump 10:07:00 10:42:10 00:35:10 00:05:56
5 Hana Žohová (s.č. 10) 1979 Eaglovice Team 10:09:00 10:44:16 00:35:16 00:06:02
6 Zuzana Tichá (s.č. 39) 1988 10:38:00 11:15:05 00:37:05 00:07:51
7 Iva Füllsacková (s.č. 13) 1987 10:12:00 10:50:00 00:38:00 00:08:46
8 Andrea Šímová (s.č. 98) 1981 #GLADIATORRACETEAM 11:37:00 12:15:16 00:38:16 00:09:02
9 Jitka Peštová (s.č. 14) 1988 Šavlozubí tygři 10:13:00 10:51:55 00:38:55 00:09:41
10 Jana Zítková (s.č. 36) 2002 veteráni 10:35:00 11:14:31 00:39:31 00:10:17
11 Marie Pešková (s.č. 110) 1977 11:52:00 12:32:00 00:40:00 00:10:46
12 Veronika Svačinová (s.č. 77) 2005 11:16:00 11:57:01 00:41:01 00:11:47
13 Petra Bučková (s.č. 78) 1980 11:25:00 12:06:46 00:41:46 00:12:32
14 Michaela Vyhnisová (s.č. 86) 1977 11:25:00 12:07:09 00:42:09 00:12:55
15 Klára Andělova (s.č. 96) 1993 Angelsfamily 11:35:00 12:17:42 00:42:42 00:13:28
16 Kristina Vanekova (s.č. 38) 1980 10:37:00 11:20:35 00:43:35 00:14:21
17 Lenka Šibravová (s.č. 23) 1982 10:21:00 11:04:36 00:43:36 00:14:22
18 Tereza Dušková (s.č. 17) 1989 Běhny 10:16:00 11:01:04 00:45:04 00:15:50
19 Tina Landová (s.č. 30) 1993 šavlozubí tygři 10:29:00 11:14:56 00:45:56 00:16:42
20 Helena Krejčíková (s.č. 16) 1983 Běhny 10:15:00 11:01:04 00:46:04 00:16:50
21 Jana Míšková (s.č. 27) 1994 Šavlozubí tygři 10:25:00 11:13:23 00:48:23 00:19:09
22 Miroslava Bruzlová (s.č. 85) 1986 11:24:00 12:12:30 00:48:30 00:19:16
23 Lucie Vinárková (s.č. 66) 2002 STG Strakonice 11:05:00 11:54:17 00:49:17 00:20:03
24 Stanislava Záhrobská (s.č. 41) 1982 Hrobak team Křimice 10:40:00 11:29:49 00:49:49 00:20:35
25 Alena Malá (s.č. 68) 1978 11:07:00 11:57:09 00:50:09 00:20:55
26 Karolína Polenová (s.č. 9) 1999 10:08:00 10:58:29 00:50:29 00:21:15
27 Iveta Melková (s.č. 34) 1993 10:33:00 11:27:03 00:54:03 00:24:49
28 Darina Hanusková (s.č. 24) 1994 Šavlozubí tygři 10:22:00 11:16:19 00:54:19 00:25:05
29 Dagmar Krámová (s.č. 57) 1996 DagEli 10:56:00 11:51:19 00:55:19 00:26:05
30 Nikola Kuběnová (s.č. 42) 1992 10:41:00 11:36:28 00:55:28 00:26:14
31 Kateřina Kunštová (s.č. 53) 1983 STG Strakonice 10:52:00 11:48:17 00:56:17 00:27:03
32 Julie Kunštová (s.č. 54) 2010 STG Strakonice 10:52:00 11:48:17 00:56:17 00:27:03
33 Eliška Krámová (s.č. 58) 1998 DagEli 10:56:00 11:52:52 00:56:52 00:27:38
34 Ivana Horáčková (s.č. 1) 1992 STG Čelákovice 10:00:00 10:57:59 00:57:59 00:28:45
35 Veronika Chmelenská (s.č. 44) 1982 10:42:00 11:41:18 00:59:18 00:30:04
36 Tereza Tichá (s.č. 61) 1997 MICKEYS RUNNERS 10:59:00 12:02:48 01:03:48 00:34:34
37 Kristýna Martinová (s.č. 22) 1998 10:20:00 11:24:55 01:04:55 00:35:41
38 Denisa Čížková (s.č. 60) 1996 MICKEYS RUNNERS 10:58:00 12:03:02 01:05:02 00:35:48
39 Šárka Lufinková (s.č. 31) 1989 SRTG Trutnov 10:30:00 11:35:39 01:05:39 00:36:25
40 Veronika Štěchová (s.č. 21) 1990 10:19:00 11:24:55 01:05:55 00:36:41
41 Jiřina Martinová (s.č. 19) 1977 10:18:00 11:24:55 01:06:55 00:37:41
42 Helena Zahradníková (s.č. 108) 1968 11:47:00 12:54:42 01:07:42 00:38:28