SuPrBěh Dětský 2019

04. 08. 2019 (100 m - 3 km podle věku)

Závod pro děti, kde je délka závodu i náročnost překážek upravena podle věkové kategorie.

Výsledky

2008-2004 (11-16 let)

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Václav Kolář (s.č. 6) 2007 SK Chlistov 10:05:00 10:24:47 00:19:47 00:00:00
2 Jonáš Kondelík (s.č. 201) 2007 12:00:00 12:20:22 00:20:22 00:00:35
3 Jan Kolář (s.č. 202) 2007 SK Chlistov 12:01:00 12:23:09 00:22:09 00:02:22
4 Tereza Záhrobská (s.č. 226) 2008 Hrobak team Křimice 12:21:00 12:44:10 00:23:10 00:03:23
5 Kateřina Záhrobská (s.č. 221) 2008 Hrobak team Křimice 12:20:00 12:46:55 00:26:55 00:07:08
6 Zuzana Hroudová (s.č. 203) 2006 12:02:00 12:30:16 00:28:16 00:08:29
7 Jan Brechbühler (s.č. 230) 2008 Zadny 12:27:00 12:57:46 00:30:46 00:10:59
8 Evita Brechbühler (s.č. 229) 2008 Zadny 12:27:00 12:57:46 00:30:46 00:10:59
9 Cyrill Vogel (s.č. 228) 2008 Zadny 12:27:00 12:57:46 00:30:46 00:10:59
10 Dominik Pešl (s.č. 227) 2007 12:36:00 13:07:14 00:31:14 00:11:27

2011-2009 (8-11 let)

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Jan Wendler (s.č. 404) 2009 UWG Plzeň 12:33:00 12:44:10 00:11:10 00:00:00
2 Daniel Kučera (s.č. 408) 2010 Stg Rokycany 12:37:00 12:50:25 00:13:25 00:02:15
3 Sofie Koutná (s.č. 416) 2010 12:45:00 12:58:34 00:13:34 00:02:24
4 František Tichý (s.č. 403) 2009 12:32:00 12:45:52 00:13:52 00:02:42
5 Jakub Citrín Vanek (s.č. 401) 2009 12:30:00 12:43:57 00:13:57 00:02:47
6 Jakub Malý (s.č. 415) 2009 12:44:00 12:58:34 00:14:34 00:03:24
7 Štěpán Staněk (s.č. 405) 2009 Spartan Kids Strakonice 12:34:00 12:48:42 00:14:42 00:03:32
8 Nikolka Brázdová (s.č. 417) 2010 12:46:00 13:01:07 00:15:07 00:03:57
9 Johana Chadimová (s.č. 410) 2011 12:39:00 12:54:18 00:15:18 00:04:08
10 Robin Rubin Vanek (s.č. 402) 2010 12:30:00 12:47:10 00:17:10 00:06:00
11 Tadeáš Feix (s.č. 406) 2010 12:35:00 12:52:15 00:17:15 00:06:05
12 Magda Brejchová (s.č. 418) 2011 12:47:00 13:04:41 00:17:41 00:06:31

2014-2012 (5-8 let)

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Aj Durbauree (s.č. 608) 2011 Team Kocourov 13:07:00 13:11:15 00:04:15 00:00:00
2 Adelka Chladova (s.č. 609) 2011 Team Kocourov 13:08:00 13:12:37 00:04:37 00:00:22
3 Deniska Sadlikova (s.č. 614) 2013 Team Kocourov 13:13:00 13:17:38 00:04:38 00:00:23
4 Jonáš Chadim (s.č. 610) 2012 13:09:00 13:13:46 00:04:46 00:00:31
5 Daniel Šíma (s.č. 629) 2013 #GLADIATORRACETEAM 13:24:00 13:28:52 00:04:52 00:00:37
6 Lukáš Staněk (s.č. 606) 2012 Spartan Kids Strakonice 13:05:00 13:09:54 00:04:54 00:00:39
7 Aneta Šímová (s.č. 630) 2010 #GLADIATORRACETEAM 13:26:00 13:30:58 00:04:58 00:00:43
8 Filip Žlábek (s.č. 628) 2013 13:22:00 13:27:01 00:05:01 00:00:46
9 Šimon Tichý (s.č. 604) 2012 13:03:00 13:08:05 00:05:05 00:00:50
10 Vilém Chadim (s.č. 611) 2014 13:10:00 13:15:07 00:05:07 00:00:52
11 Kristýna Forstová (s.č. 607) 2012 13:06:00 13:11:15 00:05:15 00:01:00
12 Adélka Wendlerová (s.č. 605) 2013 UWG Plzeň 13:04:00 13:09:25 00:05:25 00:01:10
13 Zita Lepšová (s.č. 612) 2012 HC Zoufalci 13:11:00 13:16:27 00:05:27 00:01:12
14 Bastien Safír Vanek (s.č. 602) 2012 13:01:00 13:06:28 00:05:28 00:01:13
15 David Bluma (s.č. 603) 2014 13:02:00 13:07:33 00:05:33 00:01:18
16 Adéla Fryčková (s.č. 613) 2012 13:12:00 13:17:38 00:05:38 00:01:23
17 Jan Rosický (s.č. 617) 2013 Gladiator Training Kralupy 13:16:00 13:21:52 00:05:52 00:01:37
18 Matyas Chlad (s.č. 616) 2011 Team Kocourov 13:15:00 13:20:58 00:05:58 00:01:43
19 Denis Svačina (s.č. 620) 2013 13:19:00 13:24:59 00:05:59 00:01:44
20 Martin ŠPATENKA (s.č. 621) 2013 13:20:00 13:25:59 00:05:59 00:01:44
21 Jan Franc (s.č. 619) 2014 STG Čelákovice 13:18:00 13:24:48 00:06:48 00:02:33
22 May Durbauree (s.č. 618) 2014 Team Kocourov 13:17:00 13:23:53 00:06:53 00:02:38

2016-2015 (3-5 let)

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Zina Lepšová (s.č. 830) 2014 HC Zoufalci 13:47:00 13:50:49 00:03:49 00:00:00
2 Lukáš Nový (s.č. 803) 2014 13:32:00 13:35:56 00:03:56 00:00:07
3 Ema Tichá (s.č. 805) 2015 13:34:00 13:38:05 00:04:05 00:00:16
4 Matěj Jeřábek (s.č. 806) 2015 13:35:00 13:39:06 00:04:06 00:00:17
5 Aneta Koutná (s.č. 816) 2015 13:45:00 13:49:06 00:04:06 00:00:17
6 Viliam Celestin Vanek (s.č. 802) 2015 13:31:00 13:35:18 00:04:18 00:00:29
7 Ondřej Zítek (s.č. 801) 2016 veteráni 13:30:00 13:34:39 00:04:39 00:00:50
8 Laura Žlábková (s.č. 804) 2016 13:33:00 13:37:52 00:04:52 00:01:03
9 Nikola Fryčková (s.č. 807) 2015 13:36:00 13:42:00 00:06:00 00:02:11
10 Mia Míčová (s.č. 808) 2016 13:37:00 13:45:26 00:08:26 00:04:37

2019-2017 (0-3 roky)

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Tereza ŠPATENKOVÁ (s.č. 1003) 2017 14:02:00 14:03:10 00:01:10 00:00:00
2 Emma Andelova (s.č. 1029) 2017 Angelsfamily/RH racing team 14:05:00 14:06:30 00:01:30 00:00:20