SuPrBěh Dětský 2020

26. 07. 2020 (100 m - 4 km podle věku)

Závod pro děti, kde je délka závodu i náročnost překážek je upravena podle věkové kategorie.

Výsledky

0-2 roky

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Rozara Jeřábková (s.č. 1002) 2017 Offpark 09:31:00 09:33:08 00:02:08 00:00:00
2 Klára Marešová (s.č. 1006) 2017 Ocrt Sušice 09:35:00 09:37:26 00:02:26 00:00:18
3 Michal Chocholatý (s.č. 1008) 2019 09:37:00 09:39:56 00:02:56 00:00:48

12-15 let

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Andrea Bieliková (s.č. 206) 2007 Rozběháme Česko 12:35:00 12:53:48 00:18:48 00:00:00
2 Filip Souček (s.č. 203) 2005 Team Mystic 12:32:00 12:52:00 00:20:00 00:01:12
3 Markéta Andrlová (s.č. 207) 2007 Rozběháme Česko 12:36:00 12:56:57 00:20:57 00:02:09
4 Jan Brechbühler (s.č. 205) 2008 12:34:00 12:57:24 00:23:24 00:04:36
5 Matěj Krňák (s.č. 202) 2006 Team Mystic 12:31:00 12:54:50 00:23:50 00:05:02
6 Dominik Pešl (s.č. 209) 2007 12:38:00 13:03:58 00:25:58 00:07:10
7 Kateřina Votoupalová (s.č. 208) 2008 Poodles 12:37:00 13:03:39 00:26:39 00:07:51
8 Evita Brechbühler (s.č. 204) 2008 Poodles 12:33:00 13:02:38 00:29:38 00:10:50

3-4 roky

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Michaela Čubová (s.č. 804) 2015 13:58:00 14:02:43 00:04:43 00:00:00
2 Emmička Andělová (s.č. 801) 2017 Angels Family OCR Team 13:55:00 14:00:27 00:05:27 00:00:44
3 Natálie Chocholatá (s.č. 818) 2016 13:59:00 14:04:29 00:05:29 00:00:46
4 Nela Ročejdlová (s.č. 803) 2016 13:57:00 14:03:14 00:06:14 00:01:31
5 Terezie Machková (s.č. 802) 2017 Nepal, z.s. 13:56:00 14:03:29 00:07:29 00:02:46

5-7 let

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Matěj Jeřábek (s.č. 602) 2015 Offpark 13:31:00 13:38:00 00:07:00 00:00:00
2 Petra Čubová (s.č. 611) 2013 13:40:00 13:47:15 00:07:15 00:00:15
3 Prokop Havlín (s.č. 609) 2014 Blesk MacQueen 13:38:00 13:45:42 00:07:42 00:00:42
4 Viktorie Řezaninová (s.č. 601) 2015 13:30:00 13:38:08 00:08:08 00:01:08
5 Kryštof Vítovec (s.č. 610) 2015 Blesk MacQueen 13:39:00 13:47:22 00:08:22 00:01:22
6 Agáta Veličková (s.č. 607) 2015 13:36:00 13:45:14 00:09:14 00:02:14

5-8 let

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta

8-11 let

Pořadí Závodník Ročník Tým/klub Čas startu Čas doběhu Čas Ztráta
1 Jakub Malý (s.č. 404) 2009 Rozběháme Strakonice 13:03:00 13:16:35 00:13:35 00:00:00
2 Ema Klementová (s.č. 405) 2010 13:04:00 13:17:53 00:13:53 00:00:18
3 Tadeáš Feix (s.č. 406) 2010 OFFPARK 13:05:00 13:19:46 00:14:46 00:01:11
4 Sofie Hoblová (s.č. 403) 2008 13:02:00 13:18:30 00:16:30 00:02:55
5 Natálie Sedláčková (s.č. 402) 2009 13:01:00 13:17:31 00:16:31 00:02:56
6 Jindřich Machek (s.č. 401) 2013 Nepal, z.s. 13:00:00 13:25:23 00:25:23 00:11:48